Vizafogó Tagiskola<
2024. Június
HKSzeCsPSzoV
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Keresés

2010/2011

BVSC nemzetközi úszóverseny 50 hát

IV. hely - Hais Dorottya 1. a


BVSC nemzetközi úszóverseny 50 gyors

V. hely - Hais Dorottya 1. a


Kerületi matematika verseny

IV. hely - Fitos Bence 4. a

VI. hely - Porkoláb Ádám 4. a

 

Felkészítő tanár: Tóth László


Atlétika egyéni

X. hely - Juhász Patrik 8. a

 

Felkészítő tanárok: Császár Gáspár, Mátyássi Edina


Atlétika csapat

VI. hely - III. korcsoportos fiú csapat

Csapattagok:

Mihályi Dániel 5.a

Miskolczi Tamás 5.b

Varga András 6.a

Szalay Simon 6.a

Kodák Richárd 6.a

Fejős Gábor 6.b

Felkészítő tanár: Utasiné Bandzsál Ildikó


Atlétika csapat

IV. korcsoportos fiú csapat részt vett.

Csapattagok:

Körtvélyes Ákos 7.b

Herencsényi Richárd 7.b

Budai Márton 8.a

Fehér Alex 8.a

Juhász Patrik 8.a

 

Felkészítő tanárok: Császár Gáspár, Mátyássi Edina

Kerületi diákolimpia

IV. korcsoportos fiú labdarúgó csapatunk vett részt.

Csapattagok:

Fejős Gábor 6.b

Körtvélyes Ákos 7.b

Janás Sándor 7.b

Füzesi Ferenc 7.b

Haraszti László 7.b

Kincses Marcell 7.b

Felkészítő tanárok: Császár Gáspár, Mátyássi Edina


Országos tornászverseny csapat

I. hely - Hais Dorka 1.a


Országos tornászverseny Egyéni

IV. hely - Hais Dorka 1.a


XIII. kerületi kispályás labdarúgó bajnokság

III. hely - fiú csapat

Csapattagok:

Jammoul Harun 3.a

Gágó Patrik 3.a

Kis Krisztián 4.b

Kis Adrián 4.b

Moller József 4.a

Tamási Gábor 4.a

Horváth Sándor 4.a

Gágó Gábor 4.a

Kugyela Alexander 4.a

 

Felkészítő tanárok: Császár Gáspár, Mátyássi Edina


Éneklő Ifjúság

Arany minősítés - Kicsinyek Kórusa

 

Felkészítő tanárok: Benkő Ildikó, Dr. Szabóné Fehér Yvett


Varázskréta című versillusztrációs pályázat /Dagály utcai Könyvtár/

I. hely - Zombori Péter 1.a

IV. hely - Zombori Péter 1.a

 

Felkészítő tanár: Szeberényi Imréné


Kerületi helyesírási verseny

II. hely - Fitos Bence 4.a

 

Felkészítő tanár: Nyíri Lászlóné


Budapesti Diákvetélkedő 2011 Judo

I. hely - Juhász Dániel 2.a


Kerületi mesemondó verseny

II. hely - Zombori Péter 1.a

 

Felkészítő tanár: Szeberényi Imréné


Kerületi matematika verseny

III. hely - Marschalkó Márk 7.a

 

Felkészítő tanár: Lámfalusiné Bartha Mária


Kerületi angol verseny

VII. hely - Bátonyi György 6.a

 

Felkészítő tanár: Császárné Muth Andrea


Alapműveleti Matematikaverseny

II. hely - Marschalkó Márk 7.a

 

Felkészítő tanár: Lámfalusiné Bartha Mária


Kerületi akadályverseny

V. hely - napközis csapat

Csapattagok:

Endrész Zoé 4.a                                  Jammoul Harun 3.a

Orsós Renáta 4.a                                Nagy Gábor 3.a

Buikó Márta 3.a                                   Fabró Bence 3.a

Jánosi Henrietta 3.a                            Gút Dávid Bendegúz 3.a

Hajnal Fanni 2.a                                  Keresztes Marcell 3.a

Trinter Karina 4.a                                Dózsa Ferenc 3.a

 

Felkészítő tanár: Marosi Judit


XIII. Kerületi Úszóverseny 1-4 évfolyam között

III. hely hátúszás - Hais Dorottya 1.a

IV. hely gyorsúszás - Hais Dorottya 1.a


XIII. Kerületi Diákolimpia Játékos sportverseny

II hely - IV. osztály

Gazsó Dóra

Kanalas Melinda

Trinter Karina

Nagy Barbara

Bóni Viktória

Gágó Gábor

Besnyi Norbert

Bók Viktor

Moller József

Horváth Sándor

Kugyela Alexander

 

Felkészítő tanárok: Tóth László, Császár Gáspár


Diák olimpia búvárúszás

II. hely - Szállási Réka 6.a


Simonyi Zsigmond kerületi helyesírási verseny

IV. hely - Novák András 5.a

Felkészítő tanár: Sipos-Kovács Mariann

VII. hely - Csaba Kinga 7.a

Felkészítő tanár: Nyáryné Juhász Erika

IX. hely - Tasnádi Erika 8.a

Felkészítő tanár: Nyáryné Juhász Erika

X. hely - Bátonyi György 6.a

Felkészítő tanár: Batay Ildikó


Kerületi versmondó verseny

3.-4. osztály

I. hely - Besnyi Norbert 4.a

Felkészítő: Nyíri Lászlóné

1.-2. osztály

IV. hely - Szatmári Zsófia 2.a

Felkészítő: Szállási Zsuzsanna


Kerületi sakk csapatverseny

II. hely - fiú csapat

Csapattagok:

  • Fitos Bence 4.a
  • Moller József 4.a
  • Kovács Krisztián 4.a

Felkészítő tanár: Tóth László

 


Kerületi egyéni sakkverseny

II. korcsoport fiúk

 

II. hely - Fitos Bence 4.a

III. hely - Moller József 4.a

Felkészítő tanár: Tóth László


Eötvös Loránd emlékverseny

III. hely - Szilágyi Dominik 5.a

Felkészítő tanár: Lámfalusiné Bartha Mária

 


Judo

Regionális verseny:

VII. hely - Juhász Dániel 2.a

Karácsony Kupa

II. hely - Juhász Dániel 2.a

 


Kerületi sakk-verseny

VI. hely - Pintér István 1.a

Zombori Péter 1.a


Tempó kupa

V. hely - labdarúgó csapat

Csapattagok:

  • Körtvélyes Ákos 7.b
  • Balogh Benedek 7.b
  • Haraszti László 7.b
  • Janás Sándor 7.b
  • Herencsényi Richárd 7.b
  • Fejós Gábor 6.b

Felkészítő tanár: Császár Gáspár



Teleki Pál földrajz verseny

VII. hely - Drótos Zoltán 8.a

XII. hely - Tóth Márió 7.b

Felkészítő tanár: Császár Gáspár



 

Kosárlabda bajnokság

V. hely - III. korcsoportos fiú

Csapattagok:

  • Fejős Gábor 6.b
  • Horváth Benjamin 6.b
  • Varga András 6.a
  • Kodák Richárd 6.a
  • Szalai Simon 6.a
  • Bozyel Süha 6.a
  • Zebegényi Ádám 6.a
  • Miskolczi Tamás 5.b
  • Érsek Csanádi Róbert 5.a
  • Csercsa Martin 5.a

Felkészítő tanár: Császár Gáspár

 


Tempó Kupa

III. hely - II. korcsoportos fiú labdarúgó csapat

Csapattagok:

  • Moller József 4.a
  • Tamási Gábor 4.a
  • Gágó Gábor 4.a
  • Horváth Sándor 4.a
  • Jammoul Harun 3.a
  • Kis Krisztián 4.b

Moller József, 4.a osztályos tanulónk a torna gólkirálya 16 találattal.

Felkészítő tanár: Császár Gáspár

 


Kosárlabda kerületi diákolimpia

III. hely - IV. korcsoportos fiú csapat 

Csapattagok:

  • Juhász Patrik 8.A
  • Vén Máté
  • Körtvélyes Ákos 7.B
  • Balogh Benedek 7.B
  • Sárközi Dániel
  • Fejős Gábor 6.B
  • Janás Sándor 7.B
  • Fehér Alex 8.A

Felkészítő tanár: Császár Gáspár

 


Tempó Kupa 

V. hely - III. korcsoportos fiú csapat

Csapattagok:

  • Fejős Gábor 6.B
  • Varga András 6.A
  • Horváth Benjamin 6.B
  • Kodák Richárd 6.A
  • Mihályi Dániel 5.A
  • Mihályi Ákos 7.A

Felkészítő tanár: Császár Gáspár

 


Vízmű Kupa Tatabánya (országos úszóverseny)

I. hely - Hais Dorottya 1.a (50 m hát)

II. hely - Hais Dorottya 1.a (100 m gyors)

 


Balázs Judit matematika verseny

IV. hely - Bátonyi György 6.a.

Felkészítő tanár: Utasiné Bandzsál Ildikó

 


Kerületi úszóverseny

I. hely - Gazsó Alida Dóra 4. a

 


Kerületi német verseny

I. hely -  Pál Mónika 7. b

Felkészítő tanár: Batay Ildikó

 


Kerületi állampolgári ismeretek verseny

V. hely - Drótos Zoltán 8.a

Felkészítő tanár: Molnárné Belkó Edit



Bitskey Zoltán Emlékverseny Miskolc (országos úszóverseny)

I. hely - Hais Dorottya 1.a (100 m gyors)

I. hely - Hais Dorottya 1.a (100 m hát)


Kerületi könyvtárhasználati verseny

V. hely - Drótos Zoltán 8.a

Felkészítő tanár: Varga Veronika

 


 

Kerületi népdaléneklő verseny

Arany minősítés - Varga Diána 8.a

Bronz minősítés - Gyönge Viola együttes 5.a

Felkészítő tanár: Benkő Ildikó

Ezerjó Kupa Mór (országos úszóverseny)

II.hely - Hais Dorottya 1.a (50 m gyors)

III. hely - Hais Dorottya 1.a (50 m hát)

 


Kerületi kosárlabda verseny

Vizafogó - Hegedűs fiú kosárcsapat 20:0

Vizafogó - Hegedűs lány kosárcsapat 16:30

Felkészítő tanárok: Császár Gáspár, Balogh Ákos

 


Kerületi floorball bajnokság

IV. helyezés

Csapattagok:

  • Varga András 6.A
  • Zebegényi Ádám 6.A
  • Kodák Richárd 6.A
  • Fejős Gábor 6.B
  • Horváth Benjamin 6.B
  • Mihályi Ákos 7.A

Felkészítő tanár: Császár Gáspár