Vizafogó Tagiskola<
2024. Június
HKSzeCsPSzoV
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Keresés

2012/2013

Angyalföldi Napok keretében megrendezett szivacskézilabda torna

I. hely - 4.a fiú csapata

Csapattagok:

Kovács Attila

Szoboszlai Dominik

Jammoul Harun

Nagy Gábor

Nagy Ádám

Gút Dávid Bendegúz


Kerületi labdarúgó diákolimpia

II. hely - IV. korcsoport

Csapattagok:

Fejős Gábor 7.b

Horváth Benjámin 7.b

Varga András 7.a

Balogh Benedek 8.b

Füzesi Ferenc 8.b

Haraszti László 8.b

Janás Sándor 8.b

Herencsényi Richárd 8.b

Körtvélyes Ákos 8.b

Kincses Marcell 8.b

Felkészítő tanárok: Mátyássi Edina és Balogh Ákos

BVSC Finis Kupa - Nemzetközi úszóverseny

II. hely - Hais Dorottya 2.a 50 m hát

III. hely -  Hais Dorottya 2.a 50 m pillangó

IV. hely -  Hais Dorottya 2.a 50 m gyors

 


"Mit rejt a föld mélye?" - kerületi természetismereti vetélkedő

III. hely - felső tagozat csapata:

Kovács Angéla 5.a

Szabó Evelin 5. a

Kovács Brigitta 6. a

Gulyás Tamara 6. b

 
Felkészítő tanár: Báli Péter

25. Budapest Kupa Nemzetközi Judo Verseny

VII. hely - Juhász Dániel 3. a (30 kg-os súlycsoportban a legeredményesebb magyar versenyző)


Pintér István (2. a) futballsikerei a tanévben

I. hely - Bozsik Torna

II. hely  - Örömfoci Torna

II. hely - Zavadszky Gábor Emléktorna

 

Edző: Takács Gábor Az Angyalföldi SI-Dinamo Star SE vezetője

Kécza Norbert (2. a) futballsikerei a tanévben

I. hely - Európai Sportnap

I. hely -  Bozsik Torna  + gólkirály

I. hely - Újévi Kupa

I. hely - Farsangi Kupa + gólkirály

I. hely - RAFC Cup

II. hely - Örömfoci Kupa + gólkirály

II. hely - Dallmayr Kupa

II. hely - Kelen Kupa

III. hely - Zavadszky Emléktorna

 

Edző: Takács Gábor Az Angyalföldi SI-Dinamo Star SE vezetője

Kerületi atlétika összetett egyéni verseny

V. hely - Varró Klaudia 8.b

 

Felkészítő tanár: Utasiné Bandzsál Ildikó

Kerületi történelem verseny

IV. hely - Csapattagok: Bátonyi György 7.a

Bartó Réka 7.a

Varga András 7.a

Varga Fanni 7.a

 

Felkészítő tanár: Molnárné Belkó Edit

Kerületi atlétika verseny

V. hely - Felső tagozat IV. kcs. fiú

Csapattagok:

Fejős Gábor 7.b

Zebegényi Ádám 7.a

Balogh Benedek 8.b

Janás Sándor 8.b

Körtvélyes Ákos 8.b

Varró Klaudia 8.b

 

VIII. hely - Alsó tagozat II. kcs. fiú

 

Felkészítő tanárok: Utasiné Bandzsál Ildikó, Mátyássi Edina és Marosi Judit

Ady kerületi matematika verseny

VII. hely - Bátonyi György 7.a

 

Felkészítő tanár: Utasiné Bandzsál Ildikó

Teleki Pál földrajz verseny fővárosi döntő

IX. hely - Bátonyi György 7.a

 

Felkészítő tanár: Kovács Brigitta

Kerületi mesemondó verseny

IV. hely - Szamosi Ármin 1.a

 

Felkészítő tanár: Nyíri Lászlóné

Budapesti Regionális Judó Verseny „C” -30 kg

I. hely - Juhász Dániel József 3.a

 


Miskolci Víz Világnapja Nemzetközi Úszóverseny

I. hely - Hais Dorka 2. a 50 m gyors

Gratulálunk iskolánk egyik büszkeségének!

Diákolimpia Országos Úszó Döntő 2012.

VIII. hely - Hais Dorka 2. a 50 m gyors

Gratulálunk Dorkának és edzőjének, valamint szüleinek!

Kerületi "Szépen írok" verseny

II. korcsoport

I. hely - Németh Alex 4. b

Felkészítő tanár: Gyenes Pálma

II. hely - Klenczner László 3. a

Felkészítő tanár: Szállási Zsuzsanna

III. korcsoport

I. hely - Fejős Gábor 7. b

Felkészítő tanár: Sipos-Kovács Marianna

Az alsós szövegértési verseny eredményei

2. évf.

 

I.    Pintér István        2.a

II.  Pinczel  Virág      2.a

III. Bordás Karolina  2.a

 

3. évf.

 

I.   Ormosi  Áron       3.a

II.  Perzsina Száva     3.a

III. Cellár Letícia       3.a

 

4. évf.

 

I.     Nagy Ádám             4.a

II.    Dózsa Ferenc           4.a

III.   Jakab Zsombor         4.b

      Szoboszlai Dominik   4.a


Kerületi akadályverseny

V. hely - Csapattagok:

Czompál Kira

Endrész Zoé

Lampert Viktória

Orsós Renáta

Szentner Beáta

Kovács Péter

Jammoul Harun

Nagy Gábor

Fabró Bence  4. a  osztályos tanulók és

Jakab Zsombor 4. b

 

Felkészítő tanár: Marosi Judit

Kerülei diákolimpia sakk csapatverseny

IV. hely - "A" csapat

Moller József 5. a

Besnyi Norbert 5. a

Kovács Krisztián 5. a

Tamási Gábor 5. a

 

IV. hely - "B" csapat

Fejős Gábor 7. b

Magyar Bálint 7. a

Bozyel Suha 7. a

Mihályi Ákos 8. a

 

Felkészítő tanár: Mátyássi Edina

 


 

Kerületi sakk csapatverseny I. korcsoport

II. hely -  Csapattagok: Pintér István 2. a

Dombóvári Kristóf 2. a

Zombori Péter Hunyadi Ált. Isk.

 

Felkészítő tanár: Tóth László

Kerületi informatika Alkalmazói verseny II. korcsoport Szövegszerkesztés

IV. hely - Körtvélyes Ákos 8. b

 

Felkészítő tanár: Oláh Ildikó

Kerületi versmondó verseny

I. hely - Szamosi Ármin 1. a

 

Felkészítő tanár: Nyíri Lászlóné
 

FÜZET-SZÉPSÉGVERSENY

 

1.évfolyam

 

 

matematika                                     olvasás

 

I.       Nguyen Linda   1.b                        I.   Nguyen Linda           1.b

Gál Nikoletta            1.a

II.      Gál Nikoletta       1.a                     II.  Fehér Imre Aladár     1.a

Wloch Viktória    1.b                           Barta Szilvia              1.a

Főző  Ilka                 1.a

 

III.     Czompál Dávid   1.b                      III. Wloch Viktória          1.b

Huszár Szonja    1.a                            Bak Rokkó               1.b

Szarvas Dávid     1.a                           Gausz Enikő             1.a

 

 

2.évfolyam

 

 

matematika                          olvasás                               nyelvtan                          írás

 

I.    Ducza Szabolcs  2.a            I. Ducza Szabolcs   2.a        I.  Ducza Szabolcs      2.a          I.  Ducza  Szabolcs  2.a

Hais Dorka          2.a                 Hais Dorka       2.a

II.   Hais Dorka       2.a            II.  Kuczó Nikolett      2.a      II. Kuczó Nikolett      2.a           II. Kuczó Nikolett     2.a

Kuczó Nikolett   2.a               Hais    Dorka        2.a          Bordás Karolina     2.a

III. Bordás Karolina  2.a         III. Bordás Karolina    2.a     III. Pinczel Virág         2.a          III. Bordás Karolina   2.a

Pinczel Virág      2.a                                                          Dombóvári Kristóf  2.a

 

3. évfolyam

 

 

matematika                                   olvasás                                        nyelvtan

I. Bartucz Dávid     3.a             I.   Bartucz Dávid     3.a                        I.   Bundik Károly     3.a

II. Perzsina Száva   3.a           II.    Hajnal  Fanni      3.a                     II.  Bartucz Dávid     3.a

Klenczner László  3.a

III. Bundik Károly    3.a           III.  Bundik Károly      3.a                     III.  Klenczner László 3.a

Hajnal Fanni      3.a

 

 

4. évfolyam

 

Matematika                                           olvasás                                            nyelvtan

 

I.   Szentner Beáta          4.a            I.  Szoboszlai Dominik  4.a             I.  Szoboszlai Dominik    4.a

Orsós Renáta           4.a            II. Kovács Péter           4.a             II.  Endrész  Zoé             4.a

II.  Czompál Kira            4.a              III. Jakab Zsombor        4.b           III. Jakab  Zsombor         4.b

Szoboszlai  Dominik  4.a                   Szentner Bea           4.a

III. Jakab  Zsombor         4.b

 


ISKOLAI VERSMONDÓ VERSENY

 

 

1-2. évfolyam

 

I.      Szamosi   Ármin      1.a

II.    Hais         Dorka       2.a

Lendvai    Kíra          1.a

Nguen       Linda       1.b

Főző   Ilka                  1.a

III.   Pálvölgyi Zorka          1.a

Keresztes Dániel         2.a

Kuczó Nikolett            2.a

IV.    Cseri    László            1.b

Szarvas Dávid             1.a

Gál Nikolett               1.a

Bogdán Dzsenifer       2.a

V. Molnár Alexa             1.a

Jammoul Lulu             2.a

Gausz  Enikő              1,a

Barta    Szilvia            1.a

 

 

3-4. évfolyam

 

I.       Jammoul   Harun   4.a

II.     Dózsa  Ferenc         4.a

Fabró  Bence           4.a

Perzsina  Száva        3.a

III.    Endrész  Zoé           4.a

Perei  Zsolt               3.a

Németh Krisztofer    4.b


Kerületi informatika Alkalmazói verseny I. korcsoport Grafika

II. hely - Balla Zsófia 5. a

 

Felkészítő tanár: Oláh Ildikó
 
 

Teleki Pál földrajz verseny

I. hely - Bátonyi György 7.a

III. hely - Tóth Márió 8. b

 

Felkészítő tanár: Kovács Brigitta

Fővárosi diákolimpia gyorsúszás

III. hely - Hais Dorottya 2. a


Kerületi sakk verseny I. korcsoport

II. hely - Pintér István 2. a

Iv. hely - Dombóvári Kristóf 2. a

 

Felkészítő tanár: Tóth László

 


Kerületi német vers- és prózamondó verseny

Próza kategória

I. hely - Fürtös Alexandra 6. b

 

Vers kategória

I. hely - Pál Mónika 8. b

 

Felkészítő tanár: Batay Ildikó

Tempo Kupa IV. korcsoport

III. hely - csapat:

Fejős Gábor 7. b

Horváth Benjamin 7. b

Balogh Benedek 8. b

Haraszti László 8. b

Janás Sándor 8. b

Füzesi Ferenc 8. b

Körtvélyes Ákos 8. a

 

Felkészítő tanárok: Mátyássi Edina, Utasiné Bandzsál Ildikó

Kerületi sakk diákolimpia

IV. korcsoport

III. hely - Sismanoglu Melissza 8. a

IV. korcsoport

VI. hely - Magyar Bálint 7. a

X.  hely - Bozyel Mehmet Süha 7. a

 

Felkészítő tanár: Mátyássi Edina

Kerületi úszóverseny

I. hely - Dózsa Ferenc 4. a

II. hely - Kovács Attila 4. a

III. hely - csapat verseny: Dózsa Ferenc

Kovács Attila

Endrész Zoé

Szentner Beatrix 4. a osztályos tanulók


Berzsenyi Gimnázium által szervezett kerületi matematika verseny

V. hely - Bátonyi György 7. a

Felkészítő tanár: Utasiné Bandzsál Ildikó

Úszás utánpótlás válogató

II. hely - Hais Dorottya 2. a (50 m pillangó)


Pest megyei Diák Vetélkedő (Judo Százhalombatta)

III. hely - Juhász Dániel 3. a ("D" kategória, 27 kg-os súlycsoport)


"HÓD" kupa úszóverseny Hais Dorottya 2. a osztályos tanuló eredményei

I. hely -  pillangó 50 m

II. hely - hát 50 m

IV. hely - gyors 50 m

VI. hely - gyors 100 m

Összetett pontversenyben elnyerte a "HÓD" Kupát!


"Jó tanuló/jó sportoló" kerületi elismerés

Kovács Nóra 8. a


"Kimagasló sporttevékenységért" kerületi elismerés

Gazsó Dóra Alida 5.a és

Szállási Réka 7. a


Kerületi Diákolimpia Úszás

III. hely - Czompál Kira 4. a hátúszás

IV. hely - Dózsa Ferenc 4. a gyorsúszás

IV. hely - Kovács Attila 4. a hátúszás

Felkészítő tanár: Marosi Judit

Kerületi népdaléneklési verseny

Bronz minősítés - Pál Mónika 8. b

Felkészítő tanár: Farkas Lilla

Aquaprofit-Sakksuli kupa

I. hely - Pintér István 2. a


Kerületi asztalitenisz verseny

II. hely - Sismanoglu Melissa 8. a

IV. hely - Bóni Viktória 5. a

VI. hely - Lengyel Nikoletta 5. a

Felkészítő tanár: Mátyássi Edina

Kerületi Diákolimpia Úszás

III. hely - Szalay Simon 7. a (mellúszás)

Felkészítő tanár: Mátyássi Edina

Sakksuli kupa "A" csoport

III. hely - Pintér István 2. a


Budapesti Diák Vetélkedő

III. hely - Juhász Dániel 3.a (27 kg-os súlycsoport, "D" kategóriában)


Torna Serdülő Országos Csapatbajnokság

 

II. hely - Hais Dorottya 2. a


Szabolcs Kupa (Nyíregyháza) nemzetközi úszóverseny:

I. hely - Hais Dorottya 2.a 50 m gyors

I. hely - Hais Dorottya 2.a 50 m hátúszás

I. hely - Hais Dorottya 2.a 50 m pillangó

II. hely - Hais Dorottya 2.a 50 m mellúszás

 

Képgaléria