Vizafogó Tagiskola<
2024. Június
HKSzeCsPSzoV
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Keresés

2013/2014

MÁJUS

 

TEKI-TOTÓ országos matematika verseny 

 

Knight Robert András ezüst fokozat 

 

 

BENDEGÚZ országos levelező tudásbajnokságban elért eredmények:

Bordás Karolina 4. a osztályos tanuló:

              - anyanyelv országos IV.

              - szövegértés országos IV.

              - környezetismeret II.

              - matematika XVII.

helyezést ért el.

 

 

 

ÁPRILIS

 

 

Kerületi versmondó verseny

 

Szamosi Ármin 3.a                   III. hely

 

Felkészítő tanára: Nyíri Lászlóné

 

 

 

Kerületi népdaléneklési verseny

 

 

 

Főző Ilka 3.a                     II. hely

 

 

 

Felkészítő tanár: Marosi Judit

 

 

MÁRCIUS

 

 

Kerületi vers- és prózamondó verseny

 

Perei Zsolt 5.a                   III. hely

 

Felkészítő tanára: Batay Ildikó

 

 Ács Emese 7.a                   III. hely

 

Felkészítő tanára: Nyáryné Juhász Erika

 

 

 

Fővárosi német versmondó verseny

 

Fürtös Alexandra 8.a       I.hely

 

Felkészítő tanár: Batay Ildikó

 

 

Magyar Kupa Országos Judo verseny 35 kg kategória

 

Juhász Dániel 5.a             I. hely. 

 

FEBRUÁR

 

Kerületi informatika verseny :
 
3. évfolyamos kategória : Gál Nikolett     II. hely.

 
Felkészítő tanár : Tóth Zsuzsánna

 

 

 

JANUÁR

 

Kerületi versmondó verseny

 

Szamosi Ármin 3.a                   I. hely

 

Felkészítő tanára: Nyíri Lászlóné

 

Kerületi ergonometriai mérés

 

Hajnal Bernadett Fanni 5.a               IV. hely

 

Továbbjutott az országos versenyre.

 

 Kerületi egyéni sakkverseny

 

     III. helyezés:          Dombóvári Kristóf 4.a

 

                                Pintér István 4.a

 

                                Bordás Karolnia 4.a

 

                                       Vidinszki Vajk 3.b

 

 Felkészítő tanár: Tóth László

 

Kerületi német versmondó verseny

Fürtös Alexandra 8.a               I. hely

 

Felkészítő tanár: Batay Ildikó
 

Kerületi német prózamondó verseny

I. kat.  Knight Róbert 1.a         I. hely 
IV. kat. Gál Péter 7.b               I. hely

 

Felkészítő tanár: Batay Ildikó

 

Kerületi egyéni sakkverseny

lány             I. Bordás Karolina 4.a

fiú             III. Dombóvári Kristóf 4.a

 

 

Felkészítő tanár: Tóth László

 

  

Teleki Pál kerületi földrajz verseny

Ács Emese 7.a                     I.hely

 

Felkészítő tanár: Kovács Brigitta

 

Kerületi SNI szépíróverseny

Szalai Vivien 3.a                   II.hely

Katona Éva 3.b                    III.hely

Ruzits Norbert 7.a               III.hely

 

DECEMBER

 

 

 

Ady Gimnázium feladatmegoldó versenye biológiából

 

Döntőbe jutottak:

Seres Márton Benedek 8.a

 

Perzsina Száva 5.a

 

Felkészítő tanára: Báli Péter 

 

 

 

NOVEMBER

 

Országos versmondó versenyen

 

Szamosi Ármin 3.a osztályos tanuló különdíjban részesült.

 

Felkészítő tanára: Nyíri Lászlóné 

 

 

SZEPTEMBER

 

 

Judo Atom Kupa-Paks Köves László Emlékverseny és Diák ORV Eger

 

 

 

 

 

III. hely - Juhász Dániel 5.a

 

Judo Tóth Péter Emlékverseny és Diák ORV Eger

 

 

III. hely - Juhász Dániel 5.a

 

 

Judo Budapest Bajnokság 35 kg-os súlycsoport

 

I. hely - Juhász Dániel 5.a