Ballagás 2026
Ma elballagtak 8.osztályos tanulóink. A hangulatos buborékokat és őket is útjaikra bocsájtjuk. Bízunk benne, hogy a későbbiekben jószívvel tekintenek vissza iskolánkra, és megállják helyüket a választott középiskolájukban.
A műsort és a szervezést, díszítést köszönjük a 7.évfolyamnak, ill.Orsi néninek és Dóri néninek.
Képgaléria
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|












